KVO avondschouw op bedrijventerrein Twentekanaal
Donderdagavond 7 december is de KVO avondschouw op bedrijventerrein Twentekanaal uitgevoerd. Deze schouw is onderdeel van de activiteiten om het Keurmerk Veilig Ondernemen te behouden. Zo'n schouw wordt 2 keer per jaar uitgevoerd, 1 x in daglicht en 1 x in de avondsituatie.
De avondschouw is uitgevoerd door vertegenwoordigers van de gemeente, politie, BIT en ondernemers. Specifiek was er tijdens deze schouw aandacht voor ondermijnende criminaliteit en verlichting.
Het bedrijventerrein lag er over het algemeen netjes bij. De openbare verlichting was goed. Er zijn slechts een paar defecte lantaarnpalen gezien. Wel viel het op dat een aantal bedrijfspanden zelf geen verlichting hebben. Hierdoor hebben inbrekers meer gelegenheid om ongezien hun gang te gaan.
Hetzelfde geldt voor hekwerken. Er zijn redelijk veel bedrijven die geen hekwerk om hun pand hebben staan. Een hekwerk is voor inbrekers een extra barrière en daarom het overwegen waard. Tijdens de schouw zijn een aantal ‘verdachte panden’ genoteerd, waar de gemeente en politie verder onderzoek naar gaan doen.
De KVO werkgroep blijft continu samenwerken aan een kwalitatieve- en veilige uitstraling van het bedrijventerrein.
Heeft u vragen of opmerkingen over het bedrijventerrein Twentekenaal, de schouw of het KVO keurmerk? Laat het ons weten.