Slotmanifestatie Week van SHE
Deze week start de week van SHE, dé ontwerpweek van de Spoorzone Hengelo-Enschede. U wordt door de gemeente Hengelo en Enschede van harte uitgenodigd om de slotmanifestatie bij te wonen op vrijdag 20 september, in de oude Koninklijke Machinefabriek Stork (KMS) in Hengelo.
Drie teams van externe ontwerpers en gemeentelijke vakspecialisten werken de hele week vanuit verschillende perspectieven aan de ruimtelijke toekomst van dit gebied. Gedurende de week vinden er al tal van interessante lezingen en workshops plaats die raken aan de opgaves/ambities van SHE. Tijdens de slotmanifestatie op vrijdag worden de opbrengsten van deze ontwerpweek besproken en gepresenteerd. ’s Ochtends presenteren de drie ontwerpteams de verschillende perspectieven op SHE en in de middag is er ruimte voor reflectie en discussie. Het belooft een inspirerende en informatieve dag te worden!
Vrijdag 20 september 2024
Programma
9.30 – 10.00 uur
Inloop
10.00 – 15.00 uur
Perspectieven op SHE van drie ontwerpteams
- Lunch & expositie
- Paneldiscussie met afvaardiging van Ministerie BZK, NS, TwenteBoard en BPD
- Key-Note van Damo Holt (Rebel-Group)
15.00 uur
Afsluiting en borrel
Praktisch
Locatie: KMS, industrieplein 3, te Hengelo
De KMS ligt op loopafstand van station Hengelo, aan het Industrieplein 3. De ingang, waar ook fietsen gestald kunnen worden, bevindt zich hier. Mocht u met de auto komen dan kunt u deze parkeren in de P+R Station Hengelo, ook op loopafstand van de KMS.
Mocht u vragen hebben of specifieke wensen, kunt u die doorgeven via: she@enschede.nl
Er zijn al veel aanmeldingen ontvangen, maar er zijn nog enkele plekken beschikbaar. Mocht u zich nog willen aanmelden, doe dit dan snel via de volgende link: www.hengelo.nl/slotmanifestatieshe